Sport

Sevilla kërkon fitore si mysafir ndaj Barcelonës dhe shkëputjen në tabelë

 

Duel i kreut të tabelës do të zhvillohet në Spanjë ku Barcelona në “Camp Nou” e pret lideren Sevillan.

Sevilla këtë fillim edicioni e ka nisur në mënyrë të përkryer dhe apetiti për të qëndruar lartë në tabelë sa shkon e rritet, transmeton KTV.