Sport

Lëndohet Rashani, mungon 2 javë

Foto: Ilustrim
 

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës norvegjeze, Odds, Elbasan Rashani është lënduar sa ka qenë i grumbulluar me “Verdhekaltrit” në dy ndeshjet e tetorit, raporton KTV. 

Rashani nuk u paraqit me Kosovën kundër Maltës dhe Ishujve Faroe në Ligën e Kombeve.