Showbiz

Era Istrefi sjell “Mona Lisa”

Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të quajtur “Mona Lisa”.

Melodia e këngës është realizuar nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me Elgit Doda dhe Claydeen.

Teksti i këngës është shkruar nga Era Istrefi.