Showbiz

“Anija Kozmike” vjen me videoklip nga Lyrical Son dhe Mc Kresha

Descriptive Text

Këngëtarët e skenës vendore, Lyrical Son dhe MC Kresha kanë lansuar videoklipin e këngës “anija kozmike” e cila është pjesë e albumit “1618”, të cilin e publikuan më herët gjatë këtij muaji në platformën Spotiy.

Lajmin e bënë të ditur vet PINT, përmes llogarive të tyre në Instagram, të dielën mbrëma.

Videklipi i publikuar nga Mc.Kresha, emri i të cilit është Kreshnik Fazliu dhe Festim Arifi, i njohur me nofkën Lyrical Son, u mirëprit nga fansat me komente pozitive.