Showbiz

A u martua Usher pas performancës në “Super Bowl”?

 

Yllit të mirënjohur Usher dhe të dashurës së tij Jennifer Giucoechea, u është lëshuar një dokument që duket të jetë leje për martesë nga autoritetet në Las Vegas, raporton “TMZ”.

Nuk është e qartë nëse ai dhe Jennifer janë martuar të dielën pas spektaklit “Super Bowl”, por sipas “TMZ” leja vlen për një periudhë prej një viti, gjë që lë të nënkuptohet se një dasmë në mes çiftit pritet të ndodhë brenda vitit.