Showbiz

Dua Lipa në bashkëpunim me Porschen

 

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka qenë gjithmonë një adhuruese e veturave sportive dhe markës Porsche në veçanti. Kjo duket të jetë edhe arsyeja që bëri bashkë pop-yllin dhe prodhuesin luksoz të veturave sportive në një marrëveshje bashkëpunimi.

Dua që prej kur mori pjesë në festivalin “24 Hours of Le Mans” gjatë verës ka pasur edhe më shumë interesim për botën e veturave sportive.