Showbiz

Bad Bunny dhe Kendall Jenner në reklamën e “Guccit”

 

Bad Bunny dhe Kendall Jenner vazhdojnë të shfaqen së bashku, që nga ndeshjet e NBA e deri te një reklamë e re nga brendi “Gucci”.

Të shtunën, shtëpia luksoze e modës ndau fotografitë e modeles 27-vjeçare ulur mbi një karrocë bagazhi të mbushur me bagazhe nga brendi “Gucci” ndërsa ylli 29-vjeçar shfaqet duke e përqafuar atë nga pas.