Showbiz

Gisele Bundchen tregon se e ka menduar vetëvrasjen

 

Supermodelja Gisele Bundchen ka treguar se jeta prej një supermodeleje e ka bërë të mendojë shumë gjëra negative.

Bundchen në një intervistë me Lee Cowan të dielën në CBS news ka treguar për përvojën e saj gjatë punës si modele dhe ka thënë se shpesh i zihej fryma.