Showbiz

Çifti Beckham zbulon detaje nga fillimet e romancës

 

Ylli i futbollit, David Beckham, dhe bashkëshortja e tij, ikona e modës, Victoria Beckham, gjatë fillimit të romancës së tyre i kishin mbajtur takimet shumë të fshehta.

Ata kanë treguar se takoheshin në parkingje të veturave.