Showbiz

Bad Bunny dhe Kendall Jennner shihen së bashku

 

Supermodelja Kendall Jenner dhe ylli i muzikës, Bad Bonny, janë parë së bashku teksa kanë shijuar muzikën e reperit Drake në një nga koncertet e tij. Në këtë koncert ishte edhe motra e Kendallit, Kim Kardashian.

“Un verano Sin Ti” (një verë pa ty) është titulluar albumi i fundit i Bad Bunny, por “Billboard” ka shkruar se më mirë do të ishte ta emëronte “Un verano Con ti” (një verë me ty), duke ju referuar daljeve të shpeshta bashkë që kishte Bad Bunny me supermodelen.