Showbiz

Vdiq aktori Lance Reddick

 

Lance Reddick, i njohur për rolet në serialet “The Wire” dhe “John Wick” të HBO-së, ka vdekur të premten.

Policia konfirmoi se trupi i aktorit 60-vjeçar u gjet në shtëpinë e tij.