Showbiz

Motrat Kardashian mund të jenë “të përjashtuara” këtë vit nga “Met Gala”

Foto: AP
 

Kim Kardashian dhe e gjitha familja e famshme mund të mos jenë në listën e të ftuarve të “Met Gala” që do të mbahet këtë vit.

Burime të Page Six kanë thënë se kryeredaktorja e revistës “Vogue”, Anna Wintour, e cila e mbikëqyr listën e të ftuarve për ngjarjen e përvitshme të modës, duket se ka vendosur që kardashiankat t’i lë jashtë saj.