Showbiz

Selena Gomez e mohon se është në lidhje dashurie

Foto: AP
 

Selena Gomez i ka mohuar thashethemet e fundit se ajo është në një lidhje të re.

Këngëtarja dhe aktorja 30-vjeçare, e cila më parë ka qenë në lidhje me Justin Bieber dhe The Weeknd, raportohej se kishte nisur një lidhje me këngëtarin, Andrew Taggart, 33-vjeçar.