Showbiz

Tuna dhe “NRG Band” po sjellin një bashkëpunim

 

Këngëtarja Tuna dhe grupi muzikor “NRG Band” së shpejti do të publikojnë këngë të përbashkët.

Lajmin e ka bërë të ditur Tuna në llogaritë e saj në rrjetet sociale.