Showbiz

Daily Mail: Babai i Dua Lipas bëri përpjekje që ajo të interpretonte në “Katar 2022”

 

Emailet kanë zbuluar se babai i Dua Lipës, Dukagjin Lipa, ka kontaktuar zyrtarët e Kupës së Botës dhe ka ofruar ndihmë në organizimin e ceremonisë së hapjes së turneut.

Në mesazhet e parë nga Mail on Sunday, Dukagjin Lipa, i cili drejton agjencinë e komunikimit Republika dhe përfaqëson vajzën e tij, ofroi të lidhej mes organizatorëve dhe muzikantëve.