Showbiz

Hailey Bieber pjesë e listës “Forbes 30 Under 30”

 

Ylli i njohur i showbizit, Hailey Baldwin Bieber, e pushtuar nga emocionet i informoi ndjekësit e saj në rrjetet sociale se është bërë pjesë e listës së përvitshme të personave më të suksesshëm nën moshën 30-vjeçare, të përpiluar nga revista “Forbes”.

Modelja dhe afaristja 26-vjeçare, e cila është e martuar me këngëtarin Justin Bieber, u shpreh e lumtur për këtë nderim që i është bërë për punën dhe angazhimin e saj si afariste.