Showbiz

Mariah Carey dëshiron që fëmijët e saj t’i kenë të gjitha në jetë

 

Diva amerikane e muzikës, Mariah Carey, dëshiron që fëmijët e saj t’i kenë të gjitha gjërat në jetë, pasi ajo vet e kishte një fëmijëri të vështirë dhe të ngatërruar.

Pop ylli 52-vjeçar hiti i së cilës, “All I Want For Christmas Is You”, nga lansimi në vitin 1994 e gëzon reputacionin e këngës më të shitur të Krishtlindjeve nga një artiste, i ka binjakët Moroccan dhe Monroe me ish-bashkëshortin, Nick Cannon. Në një intervistë të fundit ajo shpjegoi se festat e fundvitit e bëjnë shumë të lumtur, kjo pasi e ka përjetuar një transformim të madh në jetën e saj personale.