Showbiz

Rita Ora e hapi Kampionatin Botëror të Rugbyt me një performancë fantastike

 

Nëse diçka është e zakonshme për Rita Orën, është se ajo vazhdon të jetë e angazhuar dhe e zënë me projekte të shumta.

Së fundmi, këngëtarja me prejardhje kosovare dhe famë botërore performoi në hapjen e Kampionatit Botëror të Rugbyt në Auckland të Zelandës së Re.