Showbiz

Tom Brady dhe Gisele Bundchen drejt shkurorëzimit

Foto: AP/Associated Press
 

Çifti i njohur i showbizit, Tom Brady dhe Gisele Bundchen, besohet se kanë angazhuar avokatë të shkurorëzimit.

Ylli 47-vjeçar i NFL-it u martua me supermodelen braziliane në vitin 2009, dhe së bashku i kanë dy fëmijët, Benjamin dhe Vivian. Por, dyshja besohet se ka vendosur t’i jap fund martesës pas një argumenti të ashpër mes tyre.