Showbiz

Gigi Hadid e quan Kanye Westin “ngacmues”

 

Supermodelja 27-vjeçare, Gigi Hadid, ka reaguar kundër reperit Kanye West, duke e quajtur atë një person ngacmues dhe jo serioz.

Hadid i doli në mbrojtje redaktores së revistës “Vogue”, Gabrielle Karefa-Johnson, pasi Ye bëri shaka publikisht me stilin e saj të modës. Arsyeja pse reperi u vu kundër Johnsonit ishte për shkak të kritikave që ajo i bëri për bluzat e koleksionit të tij të fundit, të cilat e mbajnë mbishkrimin “White Lives Matter”.