Showbiz

Brad Pitt po kalon kohë me modelen Emily Ratajkowski

 

Ylli i njohur i kinematografisë, Brad Pitt, thuhet se po kalon kohë me modelen, Emily Ratajkowski. Por sipas burimeve, aktori 58-vjeçar dhe modelja 31-vjeçare nuk janë zyrtarisht në lidhje romantike.

“Njerëzit kanë ca javë që po spekulojnë rreth një romance të mundshme mes kësaj dysheje. Por, Brad nuk është në lidhje me askënd. Ata thjeshtë po kalojnë kohë me njërit-tjetrin”, citohet të ketë thënë një burim i afërt me aktorin për portalin “Page Six”.