Showbiz

Beyonce po rezervon stadiume për turne në verë të vitit 2023

Foto: AP
 

Beyonce ka filluar të rezervojë stadiume për një turne në verë të vitit 2023, ka mësuar Page Six.

Një burim i brendshëm tha se këngëtarja amerikane po rezervon stadiume në të gjithë globin dhe një njoftim zyrtar lidhur me turneun do të arrijë në javët e ardhshme.