Showbiz

Pitti zgjedh Newmanin dhe Clooneyn si meshkujt më të hijshëm në botë

 

Aktori hollivudian, Brad Pitt, ka përmendur Paul Newmanin dhe George Clooneyn si dy meshkujt më të hijshëm në botë, në të kaluarën dhe të tashmen.

I pyetur nga “Vogue”, Pittit s’i është dashur të mendojë gjatë për të thënë dy emrat.