Showbiz

Kris Jenner e uron me ëmbëlsi Jennifer Lawrence për ditëlindje

 

Kris Jenner i ka dërguar një mesazh të ëmbël Jennifer Lawrence përmes rrjeteve sociale.

Aktorja fituese e çmimit Oscar mbushi 32-vjeç të hënën, dhe Kris e ka uruar në Instagram.