Showbiz

Madonna tregon se me cilin këngëtar i ka mbetur peng një bashkëpunim

 

Madonna ka thënë se i ka mbetur peng që nuk ka realizuar një bashkëpunim me artistin, Kendrick Lamar.

Duke folur në “Jimmy Fallon on The Tonight Show”, Madonna është shprehur se deri tani ka bashkëpunime me artistët e mëdhenj si: Justin Timberlake, Britney Spears, Nicki Minaj dhe Maluma, mirëpo ka thënë se do të dëshironte shumë një bashkëpunim me Lamarin.