Showbiz

Nicola Peltz sqaron raportin e saj me vjehrrën, Victoria Beckham

Foto: AP/Associated Press
 

Katër muaj pasi u martuan në një ceremoni glamuroze në Palm Beach, Brooklyn Peltz Beckham dhe Nicola Peltz Beckham, e realizuan një intervistë të rrallë të përbashkët, ku diskutuan për dinamikat në familje dhe shpresat për të ardhmen. Çifti po ashtu i qartësoi disa thashetheme që i kanë pushtuar mediat e portalet anembanë botës.

Duke folur për revistën “Variety”, çifti i sapomartuar iu përgjigj spekulimeve që, Nicola, nuk ka raporte të mira me nënën e famshme të Brooklynit, disenjatoren dhe ish-anëtaren e grupit “Spice Girls”, Victoria Beckham.