Showbiz

E dashura e Piques është shumë më e re se Shakira

 

Në qershor, këngëtarja Shakira (45 vjeç) dhe futbollisti Gerard Pique (35) i dhanë fund lidhjes së tyre 11-vjeçare , kur çifti lëshoi ​​një deklaratë zyrtare, shkruan Daily Mail.

Tani, Pique thuhet se po takohet fshehurazi me një studente 23-vjeçare të marrëdhënieve publike.