Showbiz

Anulohet koncerti i Butrint Imerit në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë

 

Butrint Imeri ka njoftuar se ngjarja që do të zhvillohej të mërkurën mbrëma në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë e ku ai do të performonte, është anuluar.

Sipas një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ngjarja është anuluar për arsye teknike dhe operacionale.