Showbiz

Dalin në shitje imazhet artistike të krijuara nga Johnny Deppi

 

Ylli i njohur i kinematografisë, Johnny Depp, e ka zbuluar koleksionin e tij të artit.

I publikuar të enjten, ky koleksion i titulluar “Friends and Heroes”, përfshinë imazhe të njerëzve që ai i njeh dhe të cilët e kanë inspiruar atë në jetë, raportoi të premten agjencia e lajmeve “AP”.