Showbiz

Ricky Martin: Fokusohuni në gjërat që i doni

ricky martin
 

Ricky Martin donte të “përqendrohej te gjërat që i do” pasi u kthye në skenë për herë të parë qëkur nipi i tij hodhi poshtë pretendimet për abuzim kundër tij. I afërmi i këngëtarit 50-vjeçar, Dennis Yadiel Sanchez, 21 vjeç, kishte paraqitur urdhër ndalimi të përkohshëm kundër xhaxhait të tij në fillim të këtij muaji, duke pretenduar se kishin pasur marrëdhënie seksuale dhe pretendonte se ylli ishte bërë abuziv dhe e kishte përndjekur pas akuzave dhe pasi marrëdhënia kishte përfunduar, por ai ka aplikuar që rasti të anulohet të enjten.

Dhe Ricky u rikthye në skenën e Hollywood Bowl në Los Angeles të premten, ku, i mbështetur nga Filharmonia e LA-së, mbajti për fansat një “mbrëmje të bukur” me hitet e tij, përfshirë “Livin' La Vida Loca”, “She Bangs” dhe “La Bomba”.