Showbiz

Jenner dhe Booker fotografohen së bashku, pas lajmit të ndarjes së çiftit

 

Supermodelja Kendall Jenner dhe basketbollisti, Devin Booker, janë fotografuar duke kaluar kohë së bashku, vetëm disa ditë pasi mediat botërore u pushtuan nga lajmi i ndarjes së çiftit.

Ylli televiziv dhe ylli i NBA, u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit të dielën (26 qershor), në Malibu, të Kalifornisë.