Showbiz

Jennifer Lopez dëshiron të martohet sa më shpejt me Ben Affleckun

 

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk kanë dhënë ende një datë se kur mund të martohen, mirëpo burime pranë këngëtares dhe aktores së famshme, thonë se ajo mezi po pret që të lidhë kurorë me aktorin me të cilin ishte në lidhje edhe disa vjet më parë.

Çifti i ribashkuar, ka ngritur spekulimet se mund të martohen së shpejti, për shkak të rindezjes së romancës së tyre vitin e kaluar. Ata ishin fejuar në vitin 2004 gjatë lidhjes së parë, por më pas u prishën.