Showbiz

Cardi B ndien përgjegjësi për të folur për politikë

 

Ylli amerikan i muzikës, Cardi B, e ka realizuar një intervistë të gjatë dhe intime me prezantuesin e famshëm, David Letterman, me ç’rast ka treguar se ndien përgjegjësi për të folur për temat politike, raportoi të hënën portali “NME”.

Rep-artistja ishte mysafire e sezonit të ri të emisionit të realizuar nga Netflixi, “My Next Guest Needs No Introduction”, ku në të kaluarën kanë qenë të ftuar yje të tillë si, Billie Eilish, Kim Kardashian, Lizzo, Dave Chappelle, Robert Downey Jr. dhe të tjerë.