Showbiz

Doja Cat i nënshtrohet një operacioni urgjent, anulon të gjitha koncertet

Foto: AP/Associated Press
 

Doja Cat ka njoftuar se ka anuluar planet e saj për vitin 2022, duke përfshirë shfaqjet në festivale dhe një turne me The Weeknd, për t'u rikuperuar nga operacioni i bajameve, shkroi NME të shtunën.

Artistja shkroi në Twitter se e ka fytin në gjendje të keqe pas operacionit dhe se ajo "mund të ketë një lajm të keq së shpejti".