Showbiz

Përfaqësuesja e Lituanisë u paraqit në Eurovision me fustan të vjetër, s'pati para për të riun

Foto: AP
 

Kompanitë e basteve nuk i dhanë asnjë shans përfaqësueses së Lituanisë për të kaluar në finale të festivalit të këngës “Eurosong”, por ajo befasoi dhe do të ngjitet në skenën e madhe më 14 maj në Torino.

Më shumë se për këtë, këngëtarja Monika Liu u bë temë për fustanin që zgjodhi për natën gjysmëfinale, të mbajtur të martën mbrëma, shkruan “Klix” të mërkurën.