Showbiz

Selena Gomez do të debutojë si prezantuese e shout “SNL”

Foto: AP/Associated Press
 

Ylli hollywoodian, Selena Gomez, po ndihet e lumtur dhe falënderuese teksa po bëhet gati për ta shënuar debutimin si prezantuese e shout humoristik, “Saturday Night Live”.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, këngëtarja dhe aktorja 29-vjeçare u shpreh e nderuar për rolin e ri si prezantuese e emisionit shumë të shikuar në Amerikë, në episodin e 14 majit.