Showbiz

Maluma dhe Madonna ribashkohen në skenë

 

Këngëtari kolumbian, Maluma, e solli një mysafire speciale në skenë gjatë koncertit të fundit në vendlindjen e tij, Medellín.

Ai i befasoi fansat kur e ftoi mbretëreshën e muzikës pop Madonna, për t’i interpretuar dy këngë bashkë me të, raportoi të hënën portali “NME”.