Showbiz

Cristiano Ronaldo publikon fotografi me vajzën e sapolindur

 

Cristiano Ronaldo ka publikuar të enjten mbrëma një fotografi të vajzës së posalindur.

Në fotografi ai shihet në një ambient të ngrohtë familjar, me të fejuarën e tij Georgina dhe pesë fëmijët, në mesin e të cilëve është edhe foshnja e tyre vajzë, e cila ishte binjake me foshnjën djalë që nuk mbijetoi pas lindjes.