Showbiz

Selena Gomezit nuk i intereson pesha e saj

Selena Gomezit nuk i intereson pesha e saj
Foto: AP
 

Selena Gomez ka deklaruar se është shumë e lumtur me pamjen e saj dhe mënyrën se si e jeton jetën.

Këngëtarja dhe aktorja amerikane me prejardhje latine, është shprehur në llogarinë e saj në Tik Tok se ndihet perfekt ashtu siç është, pas kritikave që kanë shpërthyer ne rrjetet sociale për dukjen, shkruan revista “People” të enjten.