Showbiz

Kim Kardashian tregon se nuk kishte folur me Kanye Westin për tetë muaj

 

Ylli televiziv, Kim Kardashian, ka folur hapur për ndarjen nga reperi Kanye West, gjatë intervistës për një podcast të transmetuar të martën (12 prill).

“Në fillim të procesit të shkurorëzimit, ne i kaluam diku tetë muaj pa folur me njëri-tjetrin”, tha Kardashian gjatë paraqitjes në podcastin “Not Skinny But Not Fat”, para se të zbulonte se ajo dhe reperi filluan të komunikojnë sërish, në kohën kur Ye po e promovonte albumin e parë “Donda”.