Showbiz

“Më mungon”, projekti më i ri nga Nora Istrefi

 

Këngëtarja Nora Istrefi të enjten pasdite ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet “Më mungon” dhe është publikuar së bashku me video-klip nga “Sekuence”.