Showbiz

Me premierë glamuroze, filmi “Moonfall” e shënoi debutimin nëpër kinema

 

Aktorët e famshëm të hollywoodit, Halle Berry dhe Patrick Wilson, parakaluan mbi qilimin e kuq të shtruar në Los Angeles me rastin e premierës së filmit të tyre të ri “Moonfall”.

Filmi vjen me regji të Roland Emmerichit i cili edhe e ka bashkëshkruar skenarin, ndërsa ylli i kinematografisë, Halle Berry, në të luan krahas aktorit Patrick Wilson dhe yllit të serialit “Game of Thrones”, John Bradley