Showbiz

Kim Kardashian e Pete Davidson darkojnë në shtëpinë e Jeff Bezosit

Foto: Mega
 

Kim Kardashian dhe Pete Davidson raportohet se janë ftuar për një darkë në shtëpinë e themeluesit të Amazonit, Jeff Bezos, në Los Anxhelos.

Raportohet se çifti i ri janë parë duke arritur në pronën multi-milionëshe të Bezos, ku kanë kaluar disa orë, në shoqëri të një prej njerëzve më të pasur në botë.