Showbiz

Elton John rezulton pozitiv me COVID, anulon koncertet

Elton John
Foto: AP
 

Këngëtari i famshëm anglez dhe pianisti Elton John është infektuar me COVID-19 dhe ka shtyrë datat e dy koncerteve të tij lamtumirës në Dallas, raporton agjencia AP.

John po përjeton simptome të buta, sipas një komunikate.