Showbiz

Christina Aguilera e lumtur me albumin e ri të muzikës latine “La Fierza”

 

Me albumin e ri të shpërblyer me çmim “Latin Grammy”, këngëtarja e njohur amerikane Christina Aguilera nuk i është kthyer stilit të muzikës sikur para 22 vjetëve.

Me incizimin e ri me muzikë spanjolle të titulluar, “La Fuerza”, superylli i muzikës vjen plot forcë si një nënë dhe grua e pjekur, për ta promovuar prejardhjen e saj latine. Dhe ky është vetëm fillimi për këngëtaren shumë të talentuar dhe të dashur nga publiku.