Showbiz

Dua Lipa i ka shtyrë disa prej koncerteve të planifikuara në Kanada

 

Ylli i njohur i muzikës, Dua Lipa, i ka shtyrë datat e disa koncerteve të planifikuara në Kanada. Lajmin e bëri të ditur vet këngëtarja të hënë, me postimin e një mesazhi në rrjetet sociale.

“Të dashurit e mi, më vjen shumë keq që u kam shkaktuar bezdi por koncertet e mia të planifikuara të mbahen në Montreal dhe Toronto janë shtyrë për datat 25-27 korrik. Të gjitha biletat e blera tashmë do të jenë të vlefshme për datat e reja. Më vjen shumë keq që na duhet të presim dhe pak më shumë për të kënduar e vallëzuar me njëri-tjetrin live, por mezi pres t’iu takoj të gjithëve në skenë”, kishte shkruar këngëtarja në mesazhin e postuar në Twitter.