Showbiz

Enca nxit dyshime se është në lidhje

 

Këngëtarja Enca është mjaft e komentuar në media. Por më së paku komentohet për jetën private. Ajo ka arritur që këtë pjesë ta mbajë vetëm për vete, ndonëse interesimi i publikut dhe mediave gjithnjë ka qenë i madh.

Së fundi vetë këngëtarja ka publikuar një fotografi ku ka nxitur dyshime se është në lidhej dashurie.