Showbiz

Rihanna e Dua Lipa po rikthejnë diçka nga e kaluara

 

Flokët me figura, apo siç njihen ndryshe “pullat e flokëve” janë rikthyer përsëri, dhe këtë herë ato janë vendosur të jenë më të theksuara se kurrë.

Trendi i harruar i flokëve “Y2K” filloi të ngrihej në vitet e 90-ta, por dështoi para se të bëhej vërtet i madh. Por, industria e muzikës po punon shumë për ta rikthyer pamjen në një mënyrë të madhe.