Showbiz

Celine Dion anulon 16 koncerte për shkaqe shëndetësore

Foto: AP News
Foto: AP News
 

Ylli i njohur i muzikës, Celine Dion, e ka bërë të ditur lajmin për anulimin e 16 koncerteve të mbetura të turneut të saj botëror, për shkak të problemeve të vazhdueshme shëndetësore.

Këngëtarja kanadeze tha se po rikuperohej nga “spazma të rënda dhe të vazhdueshme të muskujve”, që po e pengonin aftësinë e saj për të performuar, në një postim të fundit të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.