Showbiz

Ermal Mamaqi rrëfen për nënçmimin që iu bë nga regjisorët

 

Aktori dhe moderatori i njohur, Ermal Mamaqi, është i ftuar në emisionin “Te Shoqja” këtë të premte.

Ai ka folur për sukseset e tij si folës motivues, por edhe për të kaluarën sipas tij, aspak të lehtë.